BEEK BN-J4859C 1000Base-LX 1310nm 20km SM/LC SFP Modül
MarkaBEEK
ModelBN-J4859C
Veri Transfer Hızı1000Base-LX
Mesafe1310nm 20km
TipSM/LC
ÜrünSFP Modül

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

BEEK BN-J4859C 1000Base-LX 1310nm 20km SM/LC SFP Modül

  • Marka: BEEK
  • Ürün Kodu : 43480
  • Stok Durumu : 1
  • 334,61₺
  • Vergiler Hariç: 309,83₺

Etiketler: BEEK, BN-J4859C, 1000Base-LX, 1310nm, 20km, SM/LC, SFP, Modül, Kurumsal, Ürünler, 43480, Gülbenk, Bilişim, Bilgisayar

Kurumsal Web Siteleri