LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-HW 850nm 550m Multimode SFP Fiber Modül SFP SX
MarkaLANSAN
Veri Transfer Hızı1.25Gb/s
Ürün KoduLNS-3014-HW
Mesafe850nm 550m
TipMultimode
Özellik-1SFP SX
ÜrünSFP Fiber Modül

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LANSAN 1.25Gb/s LNS-3014-HW 850nm 550m Multimode SFP Fiber Modül SFP SX

  • Marka: LANSAN
  • Ürün Kodu : 41531
  • Stok Durumu : 10
  • 210,68₺
  • Vergiler Hariç: 195,08₺

Etiketler: LANSAN, 1.25Gb/s, LNS-3014-HW, 850nm, 550m, Multimode, SFP, Fiber, Modül, Kurumsal, Ürünler, 41531, Gülbenk, Bilişim, Bilgisayar

Kurumsal Web Siteleri