LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-HW 1310nm 20km Singlemode SFP Fiber Modül SMF LX
MarkaLANSAN
Veri Transfer Hızı1.25Gb/s
Ürün KoduLNS-3018-HW
Mesafe1310nm 20km
TipSinglemode
Özellik-1SMF LX
ÜrünSFP Fiber Modül

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LANSAN 1.25Gb/s LNS-3018-HW 1310nm 20km Singlemode SFP Fiber Modül SMF LX

  • Marka: LANSAN
  • Ürün Kodu : 41528
  • Stok Durumu : 10
  • 210,68₺
  • Vergiler Hariç: 195,08₺

Etiketler: LANSAN, 1.25Gb/s, LNS-3018-HW, 1310nm, 20km, Singlemode, SFP, Fiber, Modül, SMF, Kurumsal, Ürünler, 41528, Gülbenk, Bilişim, Bilgisayar

Kurumsal Web Siteleri